مرکز خرید خلیج فارس

مرکز خرید خلیج فارس

قسمت هایپر استار مجتمع خلیج فارس، بزرگترین شعبه هایپر استار در ایران و خود این مجتمع به عنوان هشتمین مرکز تجاری-تفریحی و توریستی جهان شناخته شده است.  این مجتمع دارای بخش هایپر استار، هتل، شهر بازی است که فاز اول آن (هایپر استار) در فروردین ماه سال 1391 افتتاح شده است. شهر بازی این مجموعه که ایران لند نام گرفته است در خردادماه سال 1392 افتتاح شد که در حد بسیار عالی مورد استقبال مردم عزیز شیراز قرار گرفت. و اما میرسیم به هتل مجتمع خلیج فارس که در سمت شمال این مجموعه قرار دارد و شامل 35 طبقه است که در زمان افتتاح لقب بلند ترین هتل ایران را به خود اختصاص میدهد.

در کل مردم شیراز این مرکز خرید را خیلی دوست دارند و همه روزه استقبال بی نظیری از این مجموعه به عمل می آید. چرا که این مجموعه دارای 2500 واحد خرید و مغازه میباشد و انواع نیازمندی های شما را در برمیگیرد. پس به شما مسافران عزیز حتما پیشنهاد میکنم که در سفرتان به شیراز حتما از این مجتمع دیدن بفرمایید و نهایت لذت را ببرید.

شیراز هوم با آرزوی سلامتی و سفری خوش برای مسافران محترم، اقامتگاه هایی لوکس را در بهترین نقاط شیراز فراهم آورده تا آسایش و راحتی را برای شما به ارمغان آورد. ما همچنین باغ هایی لوکس و مبله شده را در نقاط اطراف شیراز فراهم آورده ایم تا بتوانید دور همی های خوبی با خانواده خود داشته باشید.

به شیراز که می آیید باید تمام دیدنی های این شهر زیبا را ببینید و با دست پر از اینجا بروید پس حتما تمام جاذبه های این شهر را ببینید و لذت ببرید. ما برای شما لیستی جامع از جاذبه های گردشگری شیراز را تهیه نموده ایم تا بتوانید سفری رویایی را در شیراز داشته باشید.

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر