اخبار اجتماعی

اخبار اجتماعی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،مرکز فارس ،آیت الله ایمانی امام جمعه شیراز در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت : درشب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عده‌ای با سلاح سرد به جان مردم افتادند و علاوه بر کشتن عده‌ای اموالی را غارت کردند که این کار ظاهرش به نام دراویش بود، اما سکه‌ای است که یک روی آن منافقین و روی دیگر سیاست‌های خارجی بودکه نمی‌خواهند کشوری که خود امنیت ایجاد می کند امنیت داشته باشد.
وی افزود:مسئولان باید با دقت این موضوع را مورد توجه قرار دهند، باید عمق این قضیه برای مردم توضیح ، تشریح  و نقش آمریکا و منافقین در این ماجرا بازگو شود.
آیت الله ایمانی همچنین با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای مسیر تهران یاسوج جان باختن مسافران این پرواز را به خانواده هایشان تسلیت گفت.
خطیب جمعه شیراز اشاره ای به موضوع برسی بودجه داشت و به مسئولان توصیه کرد: در بحث بودجه به اقتصاد مقاومتی توجه داشته باشند و از اصول و پایه های اقتصاد مقاومتی غفلت نکنند.
آیت الله ایمانی همچنین خطاب به مسئولان با تاکید بر اینکه محرومینی در جامعه زندگی می کنند که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیستند اما واقعا محرومند ،افزود: به این محرومین برسید و فضای آرامش را برای آنان فراهم کنید.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر