سفره خانه سنتی باران در شیراز

سفره خانه سنتی باران در شیراز

 یه رستوران خیلی خوب با نمای سنتی در دو طبقه میباشد. که در طبقه اول، رستوران و طبقه دوم، سفره خانه سنتی و کافی شاپ قرار دارد. توی این رستوران انواع غذاهای سنتی و فرنگی رو می تونین نوش جان کنین که لذت طعم خوش این غذاها در کنار موسیقی زنده چندین برابر میشه.

شیراز هوم باز هم برای شما تازه هایی دارد. تیم تخصصی شیراز هوم هر روز با معرفی یک جای خاص در شیراز، حالا چه تفریحی، چه تاریخی و چه دیدنی در خدمت شما مسافران عزیز میباشد. تنها این نیست که ما رستوران ها و کافه های شهرمون رو به شما معرفی کنیم بلکه ما همه جاذبه های گردشگری، تاریخی و تفریحی شهرمون رو برای شما عزیزان به صورت آرشیوی از جاذبه های گردشگری در آورده ایم.

خدمات اصلی شیراز هوم:

خدمات اصلی شیراز هوم اجاره منزل مبله و آپارتمان مبله در شیراز میباشد. از لحظه ای که قصد سفر به شیراز را دارید با ما همراه باشید تا بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ما بهترین آپارتمان های مبله را در بهترین نقاط شهر برای شما مهیا نموده ایم و به صورت آرشیوی در این وب سایت قرار داده ایم تا از اقامت خود در شیراز مطمئن باشید. یکی از مهم ترین مسائلی که برای مسافران حائز اهمیت میباشد، امنیت در منازل مبله اجاره ای میباشد و از این نظر خیالتان راحت باشد چرا که همه آپارتمان های مذکور دارای نگهبانی 24 ساعته میباشد.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر