اجاره باغ مبله در گویم

اجاره باغ مبله در گویم

تیم شیراز هوم همیشه و در هر ساعتی آماده خدمات رسانی به مسافران عزیزمان میباشد. ما گرد هم جمع آمده ایم تا بهترین ها را برای سفر شما آماده نماییم. شیراز یکی از شهر هایی است که جاذبه های توریستی و تفریحی زیادی دارد. خصوصا در فصل بهار که همچون بهشت ناب میباشد. در فصل بهار حتما به شیراز سفر کنید و از قشنگی های این شهر ناب لذت ببرید. مطمئنا هر فردی که قصد سفر به شهری را داشته باشد، اولین دغدغه وی اسکان یافتن در آن شهر است. درست است همیشه و تا به حال مسافر خانه ها و هتل ها در هر شهری برای مسافران وجود داشته و دارد، اما خیلی از افراد راحتی و مستقل بودن را در نظر میگیرند. از این رو شیراز هوم برای مسافرانی که قصد سفر به این شهر را دارند آپارتمان های مبله و منازل مبله ای را در سر تا سر سطح شهر در نظر گرفته اند تا اقامت مسافران عزیزمان تامین باشد. همچنین علاوه بر آپارتمان مبله، سوئیت مبله و منازل مبله، تیم ما باغ هایی مبله شده و لوکس را در بهترین نقاط خوش آب و هوا برای شما عزیزان در نظر گرفته اند تا بتوانید از فضای شهری و زندگی شهر نشینی و ماشینی دور شوید و لذت طبیعت را تا حدی بچشید.

باغ مبله ای که امروز به شما معرفی میشود، باغ بسیار زیبا و تقریبا کوچکی است که در روستای تاریخی و تفریحی گویم واقع شده است. این باغ از نظر امکانات ساختمانی کامل میباشد و تا ده نفر ظرفیت را پذیراست.

شیراز هوم:

شیراز هوم علاوه بر اجاره و رزرو آپارتمان مبله، منزل مبله و سوئیت مبله، همه جاذبه های گردشگری این شهر را به شما عزیزان معرفی مینماید. مگه میشه شیراز رو بدون دیدن آرامگاه حافظ، سعدی، حرم مطهر شاهچراغ، دروازه قرآن، باغ ارم، باغ عفیف آباد، نارنجستان قوام و غیره و غیره ترک کرد.

تصاویر بیشتر برای باغ مبله گویم:

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر