سفره خانه سنتی دوناریه در شیراز

سفره خانه سنتی دوناریه در شیراز

یکی از لازمه های سفر این است که به شهری که قصد سفر کردن دارید، مکان های دیدنی آن شهر را شناخته و بتوانید از آن مکان ها دیدن نمایید. انتخاب مقصد برای سفر بستگی به این دارد که کدام شهر دیدنی های جالب و مهیجی دارد. همانگونه که میدانید شیراز، یکی از شهر هایی است که مکان های تاریخی و تفریحی فراوانی برای دیدن دارد. مطمئنا باغ ارم، باغ عفیف آباد، حرم مطهر حضرت شاهچراغ، دروازه قرآن، نارنجستان قوام، آرامگاه سعدی و حافظ از قشنگ ترین جاهاییه که حتما باید برید. شیراز شهر توریستی است و هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. از این رو ما سعی بر آن داشته ایم همه جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر زیبای شیراز در این وب سایت قرار داده تا راهنمای مسافران در این شهر زیبا باشد. 

خدمات شیراز هوم:

شیراز هوم علاوه بر معرفی تفرجگاه ها و جاذبه های تفریحی و گردشگری در شیراز، خدمات اصلی خود را در قالب اجاره منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز ارائه میدهد. تیم تخصصی شیراز هوم سال های زیادی است که در زمینه اجاره و رزرو روزانه منزل مبله شیراز فعالیت دارد و منازل مبله با کیفیتی را در بهترین نقاط شهر شیراز برای شما مهیا نموده است. ما با دارا بودن منازل مبله ای بالغ بر 70 واحد مبله، پاسخگوی نیاز اسکان شما در سفر هستیم.

سفره خانه سنتی دوناریه:

معرفی امروز شیراز هوم به شما عزیزان، سفره خانه سنتی دوناریه، یکی از سفره خانه های محبوب شهر زیبای شیرازه که در معالی آباد واقع شده است. میتونید غذاهای سنتی با کیفیتی رو در این مکان میل نمایید. در واقع این سفره خانه یکی از خوشآب و هوا ترین و با کیفیت ترین سفره خانه های شیرازه. پس یک روز هیجان انگیز خود را در این مکان بگذرانید و تجربه ای فوق العاده را حس کنید.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر