اجاره منزل مبله در شیراز، گلستان

اجاره منزل مبله در شیراز، گلستان

یکی از بهترین تفریحی های هر شخصی، مسافرت با خانواده میباشد. اما اینکه به کجا سفر کنیم خیلی مهم است. معمولا افراد شهری را برای سفر خود انتخاب میکنند که مکان های دیدنی زیادی داشته باشد. همانگونه که میدانید شیراز یکی از شهر هایی است که جاذبه های گردشگری زیادی دارد. بنابراین همین الان برنامه ریزی کنید و قصد سفر به شیراز را داشته باشید. نگران نباشید ما همه مکان های تاریخی و تفریحی این شهر را برای شما عزیزان به صورت لیستی در این سایت قرار میدهیم.

شیراز هوم:

شیراز هوم لیستی از جاذبه های گردشگری شهر زیبا و تاریخی شیراز را در این وب سایت مهیا نموده است تا راهنمای مسافران محترم در سفر باشد. مطمئنا هیچ مسافری بدون دیدن آرامگاه سعدی، آرامگاه حافظ، حرم مطهر حضرت شاهچراغ، دروازه قرآن، باغ ارم، باغ عفیف آباد و نارنجستان قوام و غیره و غیره از شیراز نمیرود. بنابراین شیراز هوم سعی کرده همه جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما در این وب سایت نمایش دهد. از خدمات اصلی شیراز هوم اجاره منزل مبله شیراز، اجاره آپارتمان مبله شیراز را میتوان نام برد. چرا که لازمه هر شخصی در سفر اسکان و اقامت خود و خانواده اش میباشد. بنابراین شیراز هوم منزل مبله شیراز را مهیا نموده است تا مسافران نگران اقامت خود در این شهر زیبا و تاریخی نباشند. شیراز هوم علاوه بر منزل مبله شیراز، خدماتی در راستای باغ مبله در شیراز ارائه میدهد. چرا که گاهی اوقات نیاز دارید از فضای شهری و ماشین ها فاصله بگیرید و طبیعت را مهمان لحظات خود کنید.

جزئیات منزل مبله گلستان در شیراز:

این منزل مبله واقع در شهرک گلستان میباشد. این واحد نوساز و لوکس دارای امکانات کامل برای اسکان و اقامت میباشد. همانگونه که درعکس میبینید این واحد دارای کیفیت بالایی میباشد.

نمای سالن منزل مبله گلستان:

عکس گرفته شده از سالن:

نمای عکاسی شده از اتاق خواب:

 

امکانات این منزل مبله عبارت است از:

مبلمان های شیک و راحت

السیدی و رسیور

تخت خواب های دبل

پرده های شیک و زیبا

آشپزخانه ای مجهز

پارکینگ

آسانسور

سرویس بهداشتی فرنگی

 

 

 

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر