آبشار آب ملخ، از دیگر آبشار های استان اصفهان

آبشار آب ملخ، از دیگر آبشار های استان اصفهان

شیراز هوم شما را با جاذبه های گردشگری ایران آشنا می کند

شیراز هوم ضمن معرفی جاذبه های گردشگری شیراز، مدتی است جاذبه های گردشگری ایران را هم معرفی می کند. ما ضمن ارائه اطلاعاتی در خصوص مناطق تفریحی شیراز و پس از این که مراکز خرید شیراز را به همه مسافرین این دیار معرفی نمودیم، اکنون تصمیم داریم در خصوص جاذبه های گردشگری ایران نیز اطلاعاتی ارائه نماییم. یکی از این جاذبه ها آبشار آب ملخ واقع در استان اصفهان می باشد.

آبشار ملخ در استان اصفهان

اجاره منزل مبله شیراز

در استان اصفهان و شهرستان سمیرم، یک جاذبه طبیعت گردی بسیار زیبایی وجود دارد که تحت عنوان آبشار آب ملخ شناخته می شود. تصویر این آبشار به گونه ای است که گویی تخته سنگی از آسمان بر دل این آبشار فرود آمده. اسمش آب ملخ است چرا که در جوار روستایی با این نام واقع شده و در فاصله 60 کیلومتری از شهرستان سمیرم قرار گرفته است ضمن این که فاصله این آبشار از اصفهان به 160 کیلومتر می رسد. جالب است بدانید که این آبشار را آفت کش ملخ ها می دانند و بر این باورند که به طرز عجیبی می تواند ملخ ها را از میان ببرد. یکی از عواملی که موجب شده بسیاری از توریست ها و گردشگران به محض ورود به ایران راهی این آبشار شوند هم همین ویژگی جالبش است ضمن این که زیبایی خیره کننده ای دارد.

ما در شیراز هوم در کنار شماییم و ضمن اجاره منزل مبله شیراز، تلاش می کنیم معروف ترین جاذبه های گردشگری ایران را به شما معرفی نماییم.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر