اجاره آپارتمان مبله درزرهی شیراز Z06

3.jpg

اجاره آپارتمان مبله درزرهی شیراز Z06

ما اینجا جمع شده ایم تا آسایش و راحتی را برای شما به ارمغان آوریم. شیراز هوم سابقه ای طولانی دارد و منازلی با قیمتی مناسب را برای شما در نظر دارد. اگر قصد سفر به شیراز را دارید با ما تماس بگیرید و در مکان هایی با بهترین قیمت اسکان یابید و لذا اگر می خواهید در منطقه ای اقامت گزینید که به همه سطح شهر دسترسی داشته باشید، ما به شما زرهی را پیشنهاد میکنیم. بیایید و از دیدنی های شیراز نهایت بهره را ببرید. سعدی، حافظ، باغ ارم، باغ عفیف آباد، نارنجستان قوام، دروازه قرآن و ده ها اماکن تاریخی دیگر  که لیست همه آنها را برای شما جمع آوری نموده ایم، همه و همه منتظر حضور شما در پایتخت فرهنگ و ادب ایران هستند.  

واحد نامبرده واقع در بلوار پاسداران، مرکز شهر شیراز میباشد. جمعا این مجتمع دارای 7 واحد بسیار مناسب با امکانات عالی میباشد و از نظر دارا بودن پارکینگ، آسانسور، نگهبان خیالتان راحت باشد. چرا که شیراز هوم قبل از هر چیزی به امنیت شما اندیشیده است.

نمای سالن

 

نمای آشپزخانه

 

نمای اتاق خواب

نمای سرویس بهداشتی

 

جزئیات:

همانگونه که در عکس های بالا مشاهده میفرمایید این واحد دارای اتاق خواب هایی با تخت های دابل( دونفره) هستند که اتاق پنجره های نورگیری دارد و فضای مناسبی برای استراحت مسافرین محترم میباشد. منازل مبله ما، علاوه بر سرویس بهداشتی ایرانی، دارای سرویس فرنگی نیز میباشد. و در آخر اینکه از نظر امکانات، این واحد مسکونی کامل میباشد و تنها منتظر حضور سبز شما عزیزان میباشد.