اجاره آپارتمان مبله در شیراز

4.jpg

اجاره آپارتمان مبله در شیراز

شیراز را در فصل بهار باید دید و از آب و هوای بسیار خوب این شهر لذت برد. از لحظه ای که قصد سفر به شیراز را دارید با شیراز هوم در تماس باشید. اگر در پی منازل مبله در شیراز هستید و امنیت یکی از مهم ترین مسائلی است که در رزرو این خانه های مبله برایتان حائز اهمیت است، ما را برگزینید. شیراز هوم با سال ها سابقه در زمینه منزل مبله و آپارتمان های مبله در سطح شهر، خدمات قابل قبولی را به مسافران عزیزمان ارائه میدهد. شیراز هوم همه روزه آماده ارائه و رزرو انواع متنوعی از منازل مبله و سوئیت های مبله در بهترین نقاط شیراز میباشد.

جزئیات منزل مبله :

همانگونه که در عکس های زیر میبینید این منزل مبله بسیار لوکس و تمیز میباشد و امکانات کاملی را دارا میباشد و همچنین در یکی از بهترین مناطق شیراز قرار دارد که از نظر دسترسی به مناطق گردشگری بسیار عالی میباشد. شاید گفتن این نکته ضروری باشد که قیمت آپارتمان های مبله در هر زمان از اعم از تعطیلات، روزهای پیک، روزهای عادی متفاوت میباشد.

واحد مبله مذکور دارای امکانات کاملی اعم از مبلمان های شیک، تخت خواب های دبل، السیدی، رسیور، ظروف مورد نیاز برای آشپزی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، پارکینگ و آسانسور میباشد.

شیراز از نظر توریستی و گردشگری یکی از شلوغ ترین شهر های ایران میباشد. از این جهت تا آنجایی که میتونید در ایام تعطیلات و پیک حتما قبل از آمدن به این شهر پر رمز و راز، خانه های مبله مورد نیاز خود را رزرو کنید. ما در هر زمان و هر مکان پاسخگوی شما مسافران عزیز هستیم.

 

تصاویر مربوط به منزل مبله مذکور: