اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02

2.jpg

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02

خوب است بدانید که:

شیراز هوم ضمن آرزوی سلامتی برای شما هموطنان گرامی سعی دارد با ارائه بهترین خدمات در زمینه های مختلف گردشگری سفر را برایتان خاطره انگیز نماید. شما می توانید با خیال آسوده برای اسکان، رفت و آمد و گذراندن اوقات فراغت خود با ما همراه باشید. شیراز هوم با اجاره منزل مبله، اجاره باغ های مبله، اجاره آپارتمان مبله و همچنین معرفی تفرج گاه های بسیار ناب و جذاب شیراز در خدمت شما می باشد. تیم تخصصی شیراز هوم سال هاست که در اجاره منزل مبله و آپارتمان های مبله فعالیت دارد. چرا که میداند هر شخصی که قصد سفر به شیراز را داشته باشد، به اولین چیزی که می اندیشد اسکان یافتن در شهر زیبای شیراز میباشد. همچنین علت اینکه شیراز هوم تلاش کرده که همه جاذبه های گردشگری شیراز را به شما معرفی نماید این است که سفر کردن به هر شهری خالی از تماشای مکان های دیدنی آن شهر نیست و بدون تماشای این تفرجگاه ها، سفر لذتی ندارد.

معرفی محل اسکان:

فرهنگ شهرمنطقه ای زیبا و دیدنی، منطقه مناسبی برای اجاره آپارتمان های مبله و گذراندن اوقات خود می باشد و با توجه به امکانات موجود در منطقه میتوانید به راحتی به هر آنچه که که نیاز شماست دست یابید. این منطقه در قسمت شمال غرب شیراز میباشد و دارای آب و هوای بسیار مناسب است. واحد های موجود در این منطقه کاملا لوکس و مجهز هستند.

نمای سالن

 

نمای اتاق خواب

 

سرویس بهداشتی تمیز

 

شرح منزل :

واحد مذکور دارای مبلمان سبز رنگ، با میز ناهار خوری ست مبلمان و دکوراسیون شیک در اختیار شما قرار میگیرد. منزل مبله شده مورد نظر علاوه بر سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی را نیز دارا میباشد. اتاق خواب ها دارای تخت های دابل(دونفره) و خوش خواب های عالی میباشد. از نظر تمیزی هم باید خدمتتون عرض کنم که همه واحد های موجود در این مجتمع تمیز و مرتب هستند. این مجموعه امنیت را کاملا برای شما برقرار مینماید. چرا که ساختمان نگهبان دارد. و در آخر اینکه این آپارتمان هم پارکینگ هم آسانسور را ساپورت میکند.