اجاره باغ مبله در شیراز، دو کوهک

اجاره باغ مبله در شیراز، دو کوهک

با شیراز هوم در منزل مبله شیراز اسکان نمایید.

شاید اولین چیزی که در یک سفر مهم باشد، اقامت و اسکان با امنیت کامل میباشد. اجاره اقامتگاه در شهری که به آن سفر میکنند یکی از نیاز های اصلی هر فردی در سفر میباشد. اقامت فقط شامل اسکان در آپارتمان مبله شیراز نیست. گاهی مسافران در سفر خود نیاز دارند در محلی سکونت گزینند که جنبه تفریحی داشته باشد. از این رو باغ مبله شیراز را انتخاب میکنند. تیم ما برای مسافران محترم، تعدادی باغ مبله را در اطراف شهر در نظر دارند. گویم، صدرا، قلات و دوکوهک از مناطقی هستند که ما برای شما باغ هایی مبله را تدارک دیده ایم.
شیراز هوم سایتی است که اقامتگاه شما را در سفرتان به شیراز مهیا نموده است. تیم مجرب و متخصص شیراز هوم سال های زیادی است که تجربه ای دیرینه در زمینه اجاره کوتاه مدت و روزانه منزل مبله شیراز دارد. با ما آپارتمان مبله دلخواه خود را رزرو نمایید. مسافران علاوه بر اسکان و اقامت در شهر شیراز، نیاز دارند تا همه تفرجگاه های این شهر را بشناسند و بتوانند از رفتن به این مناطق نهایت لذت را ببرند. معرفی تفرجگاه های بکر شهر شیراز از دیگر ویژگی های وب سایت شیراز هوم میباشد.

اجاره باغ مبله شیراز

باغ مبله شیراز

رزرو باغ مبله در شیراز

باغ مبله در شیراز

مشخصات باغ مبله شیراز واقع در دوکوهک:

همانگونه که در این عکس ها میبینید، این باغ دارای استخری بزرگ و بسیار تمیز میباشد. این باغ مبله در دو کوهک واقع شده است. باغ دو کوهک با امکانات کامل، برای مسافران و همشهریان عزیز تدارک داده شده است. این باغ مبله، سالنی با امکانات کامل، آشپزخانه ای مجهز، اتاق خوابی با تخت دبل و سرویس بهداشتی میباشد. ی

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر