اجاره منزل مبله در شیراز

4.jpg

اجاره منزل مبله در شیراز

شیراز هوم با افتخار بهترین ترین منازل مبله شیراز را در بهترین و خوش آب و هواترین مناطق شهر شیراز به هموطنان گرامی عرضه می نماید. آپارتمان های مبله لوکس با متراژهای گوناگون و مورد پسند افراد با سلیقه های متنوع را در بهترین و امن ترین مناطق شیراز به مشتریان عزیز ارائه خواهیم کرد. تیم ما با معرفی و راهنمای جاذبه های گردشگری شیراز اعم از حافظیه ، سعدیه، دروازه قرآن، آرامگاه خواجوی کرمانی ، باغ ارم ، نارنجستان قوام ، حمام وکیل و آشنایی با بسیاری مکان های زیبا و تاریخی دیگر در خدمت شما سروران گرامی میباشد. در واقع ما همه جاذبه های گردشگری را که در شهر زیبای شیراز واقع شده است را به شما عزیزان معرفی مینماییم تا بهترین ها را در سفر خود تجربه کنید.

جزئیات منزل:

تصاویری را که در زیر مشاهده میکنید مربوط به منزل مبله ای است که در بالاشهر شیراز، معالی آباد واقع شده است. این واحد شیک دارای امکانات کامل از جمله مبلمان راحت، تخت خواب های دبل و مورد پسند شما، آشپزخانه ای مطابق با سلیقه خانم های خونه، سرویس فرنگی، السیدی، سیور، پارکینگ، آسانسور میباشد.

معالی آباد یکی از بهترین نقاط شیراز میباشد که مراکز خرید و پاساژ های معروفی در این منطقه واقع شده است. همچنین رستوران ها و فست فود های خیلی عالی در معالی آباد وجود دارد. پس دسترسی به هر آنچه مورد نیاز شماست در این منطقه وجود میباشد.

تصاویر مربوط به منزل مبله