اجاره منزل مبله شیراز

اجاره منزل مبله شیراز

با مبلیتو منزل مبله شیراز را به دلخواه خود انتخاب نمایید.

از لحظه ای که قصد سفر به شیراز را دارید، با ما در ارتباط باشید. شیراز هوم، به صورت شبانه روزی در خدمت شما جهت پاسخگویی به نیازهایتان میباشد. شیراز هوم حدود بیست سال است که در این زمینه فعالیت دارد. اما اینک بعد از سال ها تجربه، تصمیم گرفت به صورت تخصصی تر و رسمی به مسافران عزیز ارائه خدمت نماید. خدماتی از جمله، اجاره منزل مبله شیراز، اجاره باغ مبله در شیراز و اجاره آپارتمان مبله در شیراز به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه. اجاره روزانه منزل مبله شیراز از خدمات اصلی شیراز هوم به حساب می آید. اما شیراز هوم خدمات دیگری را هم ارائه میدهد. مثلا اینکه تیم ما برای راحتی کار مسافران عزیز در سفر به شیراز، همه مکان های دیدنی شهر شیراز را به صورت پکیجی از جاذبه های گردشگری در این وب سایت قرار داده اند. جاذبه های گردشگری شامل: مناطق گردشگری شیراز، مناطق تفریحی شیراز، مراکز خرید بزرگ شیراز، رستوران های معروف شیراز و حتی فست فود ها، سفره خانه های سنتی و پارک های بزرگ شیراز میباشد.

خدمات مبلیتو برای ارائه به مسافران:

بنابراین به طور اجمالی میتوان گفت اجاره روزانه منزل مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز و هم چنین باغ مبله شیراز از خدمات ما به شما مسافران عزیز می باشد. همچنین اینکه سعی کرده ایم همه جاذبه های گردشگری شیراز را، از حافظ و سعدی گرفته تا زیبا ترین باغ ها را در این سایت گرد هم آوریم تا بتوانید هنگام سفر به شیراز، لحظاتی ناب را برای خودتان خاطره ساز نمایید.

جزئیات منزل:

منزلی لوکس در فرهنگشهر، از مناطق خوب شیراز را برایتان فراهم آورده ایم که بسیار لوکس و مورد پسند میباشد. دارای یک اتاق خواب بزرگ با  تختی دو نفره و آشپزخانه ای اپن با بهترین چیدمان را داراست. هر کدام از واحدهای مجموعه، علاوه بر سرویس ایرانی، دارای سرویس فرنگی است. از نظر امکانات هم که هر آنچه که مورد نیاز شماست، موجود میباشد.

نمای عکاسی شده از منزل مبله شیراز با دکوراسیونی خاص:

 

نمای گرفته شده از اتاق خواب با تخت دو نفره:

نمای دیگری از سالن:

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر