از آبشار های تنگ رغز بیشتر بدانیم

از آبشار های تنگ رغز بیشتر بدانیم

مروری بر مهم ترین فعالیت های شیراز هوم

سایتی که پیش روی شماست، سایت شیراز هوم نام دارد، سال هاست در راستای اجاره منزل مبله شیراز فعالیت می کند و افتخارش را رضایت مسافرین شیراز می داند. اگر چرخی در سایت شیراز هوم بزنید به خوبی متوجه می شوید که این سایت جاذبه های گردشگری شیراز را با جزئیات تشریح می کند، از حافظیه سخن می گوید و زیبایی آرامگاه سعدی را به تصویر می کشد. زیبایی های باغ جهان نما را با تصویر نشان می دهد و باغ عفیف آباد را روایت می کند. فعالیت های شیراز هوم اما به همین جا ختم نمی شود، از قاب این سایت شما می توانید به اجاره سوئیت مبله ارزان شیرازبپردازید و اجاره باغ مبله ارزان شیراز را تجربه نمایید.

از آبشار های تنگ رغز چه می دانید؟

اجاره منزل مبله شیراز

و اما آبشار های تنگ رغز، آبشار هایی که در قسمت های جنوبی استان فارس قرار گرفته اند و تنها 30 کیلومتر با شهرستان داراب فاصله دارند. این تنگه توسط دیوار هایی بسیار بلند محصور شده است و دارای چشمه های متعدد می باشد. تعداد زیاد چشمه ها سبب سرازیر شدن آبشار ها شده که از 64 آبشاری که برای این تنگ نام برده اند، 12 تا از آن ها را می بایست با طناب فرود آمد تا امکان مشاهده آن ها وجود داشته باشد. در زیر این آبشار ها حوضچه ایی وجود دارند که دارای عمق های متفاوت می باشند به گونه ای که عمق لحاظ شده برای آن ها از 6 تا 20 متر متفاوت است. این منطقه هم کوهپیمایی دارد و هم این که دارای جنگل و بخش های سرسبز و زیباست که می توان ساعت ها در میان آن ها قدم زد و از زیبایی هایشان لذت برد.

شیراز هوم جاذبه های گردشگری ایران را به شما معرفی می کند و در ورای آن اجاره منزل مبله شیراز را نیز برایتان میسر می سازد.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر