اسکان نوروزی فرهنگیان

اسکان نوروزی.jpg

اسکان نوروزی فرهنگیان

مدیریت آموزش و پرورش فارس بیان داشتند که: استان فارس در ایام نوروز 97 موفق به کسب رتبه نخست کشوری در اسکان نوروزی فرهنگیان شده است که این امر، ششمین سال است در استان فارس رخ داده است. قطعا می توان گفت که افزون بر حدود یک میلیون وهشتصد و بیست و پنج هزار نفر فقط در مدارس اسکان داشته اند.

عبدالرسول احمدی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش فارس در گفت و گو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان شیراز گفت: در نوروز ۹۷ بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از فرهنگیان در ستاد‌های اسکان نوروزی آموزش و پرورش سراسر کشور اسکان داده شده اند که استان فارس با پذیرش بیش از ۶۰۸ هزار مسافر در این مدت، رکوردار بیشترین جذب مسافر بوده است.

معرفی شیراز هوم:

شیراز هوم با ارائه منازل مبله و آپارتمان های مبله جهت اسکان مسافران از سراسر کشور در خدمت مردم عزیز ایران میباشد. تیم ما گرد هم جمع آمده است تا بتواند نیاز های اقامتی مسافران را برطرف نماید. از این جهت ما آپارتمان های مبله ای را در شهر زیبای شیراز تدارک دیده ایم تا اقامت شما را تضمین نماییم. منازل مبله ای که برای شما در نظر گرفته ایم از نظر امکانات درون منزل مجهز میباشد. همچنین از نظر امنیت هم تضمین شده میباشد. ما علاوه بر اجاره منازل مبله در شیراز، جاذبه های گردشگری شهر زیبایمان را به شما دوستان معرفی مینماییم تا در سفرتان به شیراز، بهترین ها را تجربه کنید.