اعلام محدودیت های ترافیکی نوروزی در فارس

download (14).jpg

اعلام محدودیت های ترافیکی نوروزی در فارس

به گزارش مرکز فارس، محدودیت‌های در نظر گرفته شده شامل محدودیت محور‌های ممنوعه، محدودیت‌های کلی، محدودیت محموله‌های ترافیکی و محدودیت خودرو‌های حامل مواد سوختی اعمال می‌شود.

در محور‌های شیراز- نورآباد- گچساران و شیراز- کازرون - بوشهر و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت هفت صبح الی ۲۴ و در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند ۹۶ و یکم، چهارم، دهم، دوازدهم، چهاردهم و هفدهم فروردین ۹۷ ممنوع است.

با بیان اینکه تردد خودرو‌های حامل مواد فاسدشدنی و تانکر‌های حامل مواد سوختی که از پلیس راهور ناجا مجوز دارند از ممنوعیت‌ها مستثنی خواهند بود، گفت:‌ تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳ فروردین در تمام کشور ممنوع شده است.
تردد کامیون‌های حامل کود شیمیایی به جز تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند ۹۶، چهارم، پنجم، دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه ۹۷ با رعایت مقررات و ضوابط در جاده‌های سراسر کشور بلامانع است.
تردد موتورسیکلت در آزادراه، بزرگراه و راه‌هایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.
صدور مجوز برای خودرو‌های ترافیکی از ۲۶ اسفند تا ۱۴ فروردین ممنوع شده است؛ جابه‌جایی محموله‌های ترافیکی که از قبل پروانه عبور برای آن‌ها صادر شده، در تمام راه‌های اصلی برون شهری از ساعت ۷ صبح روز ۲۶ اسفند تا ۷ صبح روز ۵ فروردین و همچنین ۷ صبح روز ۹ فروردین تا ۷ صبح روز ۱۵ فروردین ممنوع است.

ورود و تردد خودرو‌های ترانزیت مواد سوختی در داخل کشور از ساعت ۷ صبح روز ۲۶ اسفند تا ۷ صبح روز ۶ فروردین و همچنین ۷ صبح روز ۹ فروردین تا ۷ صبح روز ۱۵ فروردین ممنوع خواهد بود.