اکو پارک صدرا در شیراز

اکو پارک صدرا در شیراز

شیراز هوم با آرزوی سلامتی و سفری خوش هر روز یکی از جاذبه های گردشگری شهر زیبا و پرطرفدار شیراز را به مسافران عزیزمان معرفی میکند. شیراز با داشتن تفرجگاه های شاد و مهیج منتظر حضور پر مهر مسافران از سراسر شهر های ایران میباشد. با ما سفری خاطره انگیز را تجربه نمایید. از خدمات ویژه شیراز هوم رزرو منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز جهت اسکان مسافران عزیز در تمام فصول سال میباشد. با شیراز هوم منزل مبله شیراز را برای اقامتی امن رزرو نمایید.

یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق شهر شیراز است که در قسمت شمال غرب شیراز واقع شده است. در واقع خیلی از افراد این مکان را شهرک صدرا مینامند که افراد زیادی در آنجا اقامت گزیده اند. چرا که هوای پاکی دارد و از هرج و مرج و شلوغی در امان است. صدرا امکانات رفاهی کاملی دارد و یکی از امکانات خوب این شهرک که میتوان نام برد،  وجود بزرگترین مجموعه تفریحی-تجاری خاورمیانه می باشد که نیاز های اصلی شهروندان ساکن این شهرک را برطرف میکند. مجتمع بزرگ خلیج فارس، یکی از مجتمع های بزرگ و اساسی واقع در شهرک صدراست که شامل ملک های تجاری، رستوران، هایپر مارکت و شهر بازی هیجان انگیز میباشد. از امتیازات دیگری که برای این شهرک شناخته شده است ایستگاه راه آهن شیراز است که در ابتدای بلوار خلیج فارس، واقع شده است.

همچنین شهرک صدرا، پارک ها و فضای سبز بسیار زیادی وجود دارد که ساکنین آنجا اوقات فراغت خود را در این مکان ها میگذرانند. این فضاهای سبز، محل مناسبی برای ورزش ورزش صبحگاهی نیز میباشد که وسیله های مورد نیاز در اینجا وجود دارد. از جمله پارک هایی که در این منطقه وجود دارد، می توان به پارک نجوم، پارک بزرگ اندیشه و اکو پارک صدرا.

امروز می خوایم اکو پارک صدرا رو بهتون معرفی کنیم که شامل دریاچه مصنوعی، مدرسه بین المللی محیط زیست و بوستان کودک و سالمند میباشد. برای این اکو پارک امکانات تفریحی و سرگرم کننده بسیاری وجود دارد. از جمله تونل حیوانات، جنگل بارانی، جاده سلامت، پیست دو وپیست دوچرخه سواری و هم چنین مکان های اقامتی و گردشگری.

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر