بیمارستان اردیبهشت در شیراز

بیمارستان اردیبهشت در شیراز

بیمارستان اردیبهشت در شیراز:

بیمارستان اردیبهشت یکی از بیمارستان های خصوصی در شیراز میباشد که در سال 1342 با ظرفیت صد تخت ثابت تاسیس شده است. این بیمارستان دارای بخش های اتاق عمل، اورژانس،زایشگاه، لیبر، پست پارتوم، مراقبت های ویژه، مراقبت های بعد از جراحی قلب، جراحی ترمیمی مراقبت های ویژه نوزادان، جراحی زنان، ccuT، جراحی کلیه و مجاری ادرار، اطفال، ENT، آنژیو گرافی، چشم POST، زایمان، جراحی عمومی، ارتوپدی، جراحی مغز و اعصاب، داخلی، مراقبتهای ویژه قلب و عرق،، جراحی فک و صورت و دیگر واحدهای پاراکلینیکی و درمانگاهی می‌باشد. بیمارستان اردیبهشت یکی از مجهز ترین و با کیفیت ترین بیمارستان های شیراز است که متخصصین با تجربه ای در این بیمارستان مشغول فعالیت میباشند.

سفر به شیرازبا شیراز هوم:

شیراز هوم همراه همیشگی شما در سفرتان به شیراز میباشد. مسافرت به شهر های دیگر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. سفر کردن ممکن است برای دوری از مشکلات و نگرانی های روزانه و تقویت روحیه باشد که در این مورد با سفر کردن انسان به خودش کمک میکند که خود را بهتر بشناسد. چرا که سفر کردن یک تنوع است. همچنین سفر باعث میشود روابط معناداری ایجاد شود. اما گاهی سفر کردن به شهری دیگر در جهت درمان بیماری میباشد. که در این صورت به شهر هایی سفر میکنند که به بهترین نحو، بتوانند در این زمینه درمان شوند. همانطور که میدانید شیراز یکی از کلان شهر های ایران است که دارای بیمارستان های مجهز با بهترین پزشکان متخصص میباشد. از این رو هر ساله افراد زیادی هستند که در این زمینه به شیراز سفر میکنند. بنابراین شیراز هوم به شما بهترین و معروف ترین بیمارستان های شیراز را معرفی میکند.
اما شیراز از آنجایی که یک شهر تاریخی و توریستی است، افراد چه از ایران چه خارج، تمایل زیادی برای سفر به این شهر دارند. بنابراین لازم است همه جاذبه های گردشگری این شهر زیبا را بشناسید. از این رو شیراز هوم همه تفرجگاه های ناب این شهر را به شما عزیزان معرفی مینماید. اما مسئله مهمتر، مسئله اسکان در سفر میباشد. اقامت امن یکی از نیاز های اساسی مسافران در سفر میباشد که وب سایت شیراز هوم در جهت اجاره منزل مبله شیراز طراحی شده است. تیم ما با سال ها تجربه خوب، آپارتمان های مبله ای را در بهترین نقاط شهر زیبای شیراز مهیا نموده است.

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر