بیمارستان خدادوست در شیراز

بیمارستان خدادوست در شیراز

بیمارستان خدادوست در شیراز:

بیمارستان خدادوست در مرکز استان فارس، شهر زیبای شیراز واقع شده است. بیمارستان خدادوست خصوصی میباشد و از نامی ترین بیمارستان های چشم پزشگی ایران محسوب میشود. این بیمارستان با دارا بودن 32 تخت ثابت دارای تاق عمل، اورژانس، چشم، پیوند چشم، قرنیه و دیگر واحدهای پاراکلینیکی و درمانگاهی می‌باشد. این بیمارستان به نام استاد بزرگوار، دکتر علی اصغر خدادوست نام نهاده شده است.

دکتر علی اصغر خدادوست:

استاد بزرگ، جناب آقای دکتر علی اصغر خدادوست، یکی از معروف ترین چشم پزشک های ایرانی و آمریکایی و استاد توانای دانشگاه های آمریکا بود. ایشان یکی از معروف ترین چشم پزشکان ایرانی در عرصه بین المللی بودند که در چند بیمارستان معروف به فعالیت بودند. ایشان تحصیلات دوران دبستان و دبیرستان خود را در شیراز پشت سر گذاشته اند و در آن دوران به عنوان آموزگار در دبستان داوری داراب به کار آموزی مشغول شدند. وی در سال 1333  در آزمون ورودی دانشگاه پزشکی شیراز شرکت کرد و با رتبه ای عالی در این دانشگاه مشغول به تحصیل پرداخت. ایشان دوره دستیاری چشم و گوش و حلق و بینی خود را بعد از 6 سال در بیمارستان نمازی گذراندند و سپس در سال 1341 از طرف دولت برای گذراندن دوره تخصصی درآمریکا انتخاب شد.
به طور کلی تحصیلات ایشان به شرح زیر میباشد:

1.دکترای پزشکی در دانشگاه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سال 1333 تا 1339
2.دستیاری در زمینه چشم و گوش و حلق و بینی
3.کمک دستیار چشم پزشکی در دانشگاه چشم پزشکی جانز هایکینز آمریکا
4.دستیار تحقیقاتی ایمنی‌شناسی قرنیه در مرکز چشم ویلمر آمریکا
5.دستیار تحقیقاتی ایمنی‌شناسی قرنیه در مرکز چشم در دانشگاه پزشکی دانشگاه جانز هایکینز آمریکا

شیراز هوم:

سفر کردن یکی از نیاز هایی هر شخصی است که به دلایل مختلفی ممکن است پیش بیاید. سفر به شیراز نیز میتواند به خاطر گردشگری، اداری و یا درمانی باشد. از این جهت در سفرتان به شیراز، ما را همراه خود بدانید.
شیراز هوم برای خوش سلیقه ها بهترین ها را انتخاب نموده است. تیم با تجربه شیراز هوم برای مسافران عزیزمان، منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز را در بهترین  شهر مهیا نموده است تا اسکان و اقامت مسافران تامین شود. آپارتمان مبله شیراز در منطقه هایی تدارک داده شده است که از نظر دسترسی به مناطق دیگر شیراز، آسان میباشد. زرهی، فرهنگشهر، معالی آباد، تاچارا از منطقه هایی هستند که شیراز هوم منزل مبله شیراز را برای شما عزیزان، تدارک دیده است. امنیت یکی از مهم ترین مسائلی است که در راستای رزرو منزل مبله، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این جهت همه آپارتمان های مبله شیراز با نگهبانی 24 ساعته مهیا شده است. اجاره منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز، از خدمات اصلی شیراز هوم به مسافران عزیز میباشد. اما تیم ما خدمات دیگری را هم ارائه میدهد. از جمله اینکه لیستی از جاذبه های گردشگری شیراز را جهت معرفی به مسافران عزیز، ارائه میدهد و هر روز با به روز کردن این اطلاعات و افزودن همه مکان های دیدنی، رستوران ها و مرکز خرید، در خدمت مسافران محترم هستیم.

بیمارستان دکتر خدادوست در شیراز:

 

 

 

 

 

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر