بیمارستان دکتر چمران در شیراز

بیمارستان دکتر چمران در شیراز

بیمارستان چمران:

بیمارستان چمران، یکی از بهترین بیمارستان های دولتی شیراز است که در خیابان چمران شیراز واقع شده است. این بیمارستان هم درمانی و هم آموزشی و دانشگاهی است که تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی شیراز میباشد و در سال 1330 با285 تخت تاسیس شده است. این بیمرستان دارای بخش‌های اتاق عمل، اورژانس، اسکرین، جراحی مغز و اعصاب، داخلی اعصاب (نورولوژی)، فوق تخصصی، جراحی فک و صورت، بخش ۱ ارتوپدی، بخش ۲ ارتوپدی، بخش ۳ ارتوپدی، بخش ۴ ارتوپدی، بخش ۵ارتوپدی (ERB)، ICU1، بخش ۶ ارتوپدی (زنان)، ICU2، توانبخشی و دیگر واحدهای پاراکلینیکی و درمانگاهی می‌باشد.

سفر به شیراز:

خیلی چیزها باعث میشود افراد به مسافرت فکر کنند. اگر کمی تفکر کنیم متوجه این مسئله خواهیم شد که در جامعه امروزمان، افراد به دلیل وجود بحران اقتصادی وجهت حفظ دارای خود، به شغل و زندگی روزمرگی خود بیشتر اهمیت میدهند. اما قطعا اینگونه زندگی کردن باعث میشود چیزهای مهم تری را در زندگیمان از دست دهیم. بنابراین ما همانطور که به کار کردن و کسب در آمد نیاز داریم، لازم است گاهی مشغله هایمان را رها کنیم و به مسافرت برویم. مسافرت همواره موجب ایجاد انگیزه زندگی و تقویت روحیه شادابی و نشاط در انسان می شود. بنابراین قدم اول برای مسافرت، قدرت برنامه ریزی صحیح و مدیریت زمان است. وقتی قصد سفر کردیم، به این فکر میکنیم که به کدام شهر سفر کنیم. انتخاب مقصد تا حد زیادی بستگی به آب و هوای خوب شهر ها و جاذبه های تفریحی آن شهر دارد. شیراز با داشتن مکان های تفریحی بکر، یکی از انتخاب هایی است که هر فردی را وادار به سفر میکند.
اما دلیل دیگر سفر به شهرها، مسئله درمانی است. شیراز به دلیل اینکه یکی از شهر هایی است که بیمارستان های خیلی خوب با بهترین پزشکان را دارا میباشد، یکی از مقصد های هر روزه و هر ساله مسافران میباشد.

شیراز هوم:

شیراز هوم سایتی است که در جهت کمک و راهنمایی به مسافران، همه رستوران ها و فست فود ها، مراکز خرید و پاساژهای معتبر و حتی بیمارستان معروف شیراز را معرفی مینماید. بنابراین در سفر خود به شیراز، ما را همراه خود بدانید. اما خدمات اصلی شیراز هوم که در جهت رفاه و آسایش مسافران تدارک دیده شده است، اجاره منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز میباشد. تیم ما با تجربه چندین و چند ساله خود، آپارتمان های مبله با کیفیتی را در بهترین نقاط شهر شیراز، مهیا نموده است. بنابراین اقامت خود را در شهر تاریخی شیراز، با شیراز هوم تجربه نمایید.

 

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر