بیمارستان شهید فقیهی در شیراز

بیمارستان شهید فقیهی در شیراز

بیمارستان شهید فقیهی شیراز:

بیمارستان شهید فقیهی واقع در شهرستان شیراز است که تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی شیراز میباشد و علاوه بر مبحث درمان، جنبه آموزشی هم دارد و در سال 1330 هجری شمسی تاسیس شده است. بیمارستان شهید فقیهی  دارای اورژانس، اتاق عمل، دیالیز، شیمی درمانی، آنژیوگرافی، CCU, ICU جراحی، ICU داخلی، ارولوژی، نورولوژی، پوست، جراحی زنان و زایمان، جراحی عمومی، جراحی سرطان، جراحی کولورکتال، داخلی، ICU قلب باز، POST جراحی قلب و آنژیوگرافی، داخلی عفونی، اتفاقات جراحی، اتفاقات داخلی، اتفاقات زنان، روماتولوژی، فوریتهای داخلی، فوریتهای جراحی و دیگر واحدهای پاراکلینیکی و درمانگاهی می‌باشد.یکی از امتیاز های خوب برای این بیمارستان این است که بیماران و مراجعه کنندگان میتوانند با مراجعه به وب سایت بیمارستان شهید دکتر فقیهی، (http://faghihi.sums.ac.ir) از طریق سامانه نوبت دهی اینترنتی، نوبت دکتر مورد نظر خود را رزرو نمایند.

شیراز شهر تاریخی ایران:

شیراز یکی از کلان شهر های ایران است که از نظر تفرجگاه تاریخی و تفریحی بسیار مورد استقبال گردشگران واقع شده است. در واقع شیراز شیراز به سبب جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب میکند. اصلا تا کنون به شیراز سفر کرده اید؟ آیا از راز های این شهر راز لذت برده اید؟ شیراز، شهر حافظ و سعدی است. شهر فرهنگ و تمدن است. شهری است که هزاره ای از پدیده های تاریخ در آن نهفته است. به شیراز بیایید و از تماشای باغ ارم، باغ عفیف آباد، باغ گلشن لذت ببرید. به شیراز بیایید و از دروازه قرآن و شاهچراغ نهایت لذت را ببرید و آرامگاه حافظ و سعدی را از دست ندهید. تیم ما  همه جاذبه های گردشگری شهر زیبای شیراز را به صورت لیستی در اختیار شما مسافران عزیز قرار میدهد.

شیراز هوم:

شیرازهوم یک سایت معتبر در زمینه معرفی مناطق تفریحی شیراز میباشد. تیم تخصصی و با تجربه شیراز، سال هاست که در زمینه اجاره منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز فعالیت دارد و خدماتی را در این زمینه به مسافران عزیز ارائه میدهد. ما بهترین منازل مبله شیراز را در نقاط خوب شیراز، تدارک دیده ایم تا نیاز به اقامت و اسکان مسافران تامین شود.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر