تنگه هایقر، از دیگر جاذبه های توریستی فارس

تنگه هایقر، از دیگر جاذبه های توریستی فارس

شیراز هوم جاذبه های توریستی شیراز را معرفی می کند

شیراز هوم که سال هاست به معرفی جاذبه های گردشگری شیراز می پردازد و مهم ترین فعالیتش را اجاره منزل مبله شیراز معرفی می کند، سایتی معتبر است که هدفش را کمک به مسافرین شیراز قرار داده است. اگر بر این باورید که قبل از شیراز باید جاذبه های گردشگری شیراز را به خوبی بشناسید، اگر دوست دارید تصاویر باغ جهان نما را جزئی تر مشاهده کنید یا مناطق تفریحی شیراز را با حوصله دنبال کنید، چنانچه مایلید با مراکز خرید شیراز آشنایی داشته باشید یا رستوران های شیراز را به دقت رصد نمایید، سایت شیراز هوم بستر چنین فعالیت هایی را برای شما هموار ساخته است.

شیراز هوم به معرفی تنگه هایقر می پردازد

اجاره منزل مبله شیراز

از دیگر جاذبه های گردشگری ایران که در استان فارس قرار گرفته و در نزدیکی های فیروزآباد جای گرفته است، تنگه هایقر می باشد. به عبارت بهتر این تنگه با جنوب غربی فیروزآباد تنها 35 کیلومتر فاصله دارد. آن چه سبب شده این تنگه چنین باعظمت و باشکوه باشد، فرسایش هایی است که در طول زمان اتفاق افتاده، به گونه ای که طبیعت زیبا و منحصر به فردی را رقم زده است. چه بسا دوست داریم ساعت ها بنشینیم و به تماشایش بپردازیم. مکانی که اطرافش دیوار های بسیار بلندی است و در میانه اش رودی روان جاری است، بی تردید جای زیبایی برای تفریح و لذت بردن خواهد بود.

فراموش نکنیم شیراز هوم،اجاره سوئیت ارزان شیراز را انجام می دهد و یادمان باشد اجاره باغ مبله ارزان شیراز از طریق شیراز هوم به سادگی میسر است.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر