جواهر ده روستای زیبا و سرسبز

جواهر ده روستای زیبا و سرسبز

شیراز و آب رکنی و این باد خوش نسیم

عیبش مکن که خال رخ هفت کشور است

آیا تا به حال به این فکر کرده اید با داشتن یک جای امن برای اسکان چه راحت تر میتوان از دغدغه سفر خود کم کرد و با خیال راحت به گشت و گزار و لذت سفر پرداخت؟ شیرازهوم به شما کمک میکند تا به راحتی با انتخاب اجاره آپارتمان مبله در شیراز و همچنین اجاره منزل مبله در شیراز به سفر دلچسب خود در شهر و مناطق گردشگری شیراز بپردازید.

 

شیرازهوم را همراهی کنید برای آشنایی بیشتر با روستای زیبای جواهرده :

روستای جواهرده در خطه سرسبز شمال ایران استان مازندران شهرستان رامسر واقع شده است. سفر به این روستای زیبا پر از لحظه های غافلگیرکننده و زیبایی های چشم نواز است ، آب و هوای روستا در فصل های بهار و تابستان خنک و دلچسب و در فصل پاییز و زمستان سرد و بارش باران و برف منظره روستا را دل انگیز و سپید پوش میکند. در بیشتر اوقات به خصوص در ایام تعطیلات مردم زیادی از نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران برای گردش به این ده زیبا سفر میکنند. میرزاقاسمی ، ترش تره ، باقالا قاتوق ، بادمجان قلیه ، کماج ، کباب ترش را از غذاهای خوشمزه جواهر ده میتوان نام برد. این روستا از سه ناحیه به رشته کوه های بلند البرز متصل است.

جواهرده در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا قرار دارد ، اگر در زمان مناسبی در آنجا باشید میتوانید پرواز ابرها را در زیر پاهای خود ببینید ، منظره ای بس زیبا و شگفت انگیز ، انگار که ابرها شما را به مهمانی خود دعوت میکنند.مسیر از رامسر تا جواهر ده نیز بسیار افسونگر است و میتواند شما را ساعت ها غرق در زیبایی این طبیعت بکر کند.شولا ، سفره ، نمد ، جوراب پشمی و ... را میتوانبد از مردم با صفای جواهر ده که با دستان هنرمند خود این ها را میسازند و می بافند را سوغات بخرید.

روستای زیبای جواهرده

 اجاره منزل مبله در شیراز

جواهرده تکه ای از بهشت در شمال ایران

اجاره آپارتمان مبله در شیراز

روستای جواهرده در خطه سرسبز شمال

  رزرو منز مبله در شیراز

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر