رستوران آفریقایی آکاسیا در شیراز

اکاسیا.jpg

رستوران آفریقایی آکاسیا در شیراز

معرفی رستوران آکاسیا:

این رستوران یکی از رستوران های خیلی عالیه شیرازه که میتونید لحظه های خیلی خوبی رو در این رستوران سپری کنید. همه چیز توی این رستوران عالیهو میتونید غذاهای خیلی خوشمزه ای رو نوش جان بفرمایید. این رستورن تقریبا یه فضای سنتی هم داره که خیلی دلچسبه. حتما از ماهی های این رستورن میل بفرمایید. چرا که ماهی های خیلی لذیذی داره و حتما به خوردنش میارزه. رستوران آفریقایی آکاسیا در خیابان زند، روبروی خیابان فلسطین واقع شده است.

خدمات شیرازهوم:

با ما همراه باشید تا رستوران ها، فست فود ها، مکان های دیدنی، تفرجگاه ها و هم جاذبه های گردشگری شهر زیبای شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم.

شیراز هوم هر روز با معرفی یکی از دیدنی های شیراز، در خدمت مسافران محترم میباشد. چرا که یکی از لازمه های سفر، شناخت جاذبه های گردشگری آن شهر میباشد. شیراز هوم علاوه بر معرفی مکان های تاریخی و تفریحی در شیراز، در زمینه اجاره منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز فعالیت دارد که این فعالیت یکی از خدمات اصلی شیراز هوم محسوب میشود. تیم تخصصی ما سال هاست که در زمینه منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز فعالیت دارد و همچنین باغ مبله شیراز هم ارائه میدهد. پس منزل مبله شیراز را از شیراز هوم بخواهید.

تصاویری از رستوران آکاسیا در شیراز