رستوران باغ صبا

رستوران باغ صبا

معرفی سفره خانه سنتی باغ صبا:

سفره خانه سنتی باغ صبا با ارائه با کیفیت ترین غذاها در فضایی دلچسب و دکوراسیون متفاوت، میتواند حتی روزهای سرد زمستان را برای شما و دوستانتان دلچسب نماید. منوی این سفره خانه سنتی خوردنی های متنوعی را شامل می شود و دست شما را برای یک انتخاب هیجان انگیز کاملا باز می گزارد. تخفیف ویژه سفره خانه سنتی باغ صبا را از دست ندهید. 

خدمات شیراز هوم:

یکی از نیاز های ضروری هر فردی در جامعه امروزی مسافرت میباشد. چرا که مسافرات باعث میشود از دغدغه ها و نگرای های روزمره رها شویم و بتونیم کمی خوش بگذرانیم. شهر های ایران دارای مکان های تفریحی زیادی است. همانگونه که میدانید شیراز یکی از بهترین شهر هایی است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و هر ساله در هر فصل سال، گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. چرا که شیراز، شهری چهارفصل است و در تمام طول سال میتوان از آب و هوای خوب این شهر لذت برد. از این رو شیراز هوم همه جاذبه های تفریحی شیراز را به صورت آرشیوی در این وب سایت فراهم آورده است.

وب سایت رسمی شیراز هوم برای مسافران لیستی از جاذبه های گردشگری شیراز را به صورت بلاگ در این وب سایت قرار داده است تا مسافران ضمن شناخت این جاذبه های گردشگری و مذهبی بتوانند به راحتی از این مکان ها دیدن نمایند. اما یکی از مهم ترین مسائلی که در طول مسافرت مطرح است، اسکان و اقامت در شهر مورد نظر میباشد. شیراز هوم در این راستا منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز را، جهت رزرو اجاره روزانه به مسافران ارائه میدهد. تیم تخصصی ما با سال ها تجربه ای که در این زمینه کسب نموده است، لیستی از منازل مبله شیراز را در منطقه های خوب شهر با امکانات و کیفیت فراهم آورده است.

 

 

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر