سفالگری در شیراز

سفالگری در شیراز

سفر به شیراز:

تا به امروز به شیراز، سفر کرده اید؟ آیا هیچ اطلاعاتی درباره شیراز دارید؟ شیراز یکی از کلان شهر های ایران است که در جنوب غربی ایران واقع شده است و گنجینه ای از فرهنگ پارسی محسوب میشود. شیراز پایتخت فرهنگ و تمدن ایران محل تولد شاعران بزرگ پارسی حافظ و سعدی است.  شیراز شهر گل و بلبل، شهر باغ ها و شاعران و پایتخت فرهنگی ایران است که آرامگاه شاعران و عارفان بزرگی در این شهر وجود دارد. از این رو مسافران زیادی را همه ساله به خود جذب میکند. چرا که شیراز یکی از مقاصد گردشگری عالی کشور محسوب میشود. از این رو لازم است همه جاذبه های گردشگری شیراز به مسافران عزیز معرفی شود. شیراز هوم در راستای معرفی مناطق تفریحی و گردشگری شیراز، ارائه خدمات مینماید. همچنین تیم ما برای رفاه حال شما و تامین نیازهایتان در طول سفر، رستوران های معروف شیراز، فست فود های خوب و همه سفره خانه های سنتی و حتی مراکز خرید معتبر شیراز را معرفی مینماید. با شیراز هوم هر روز یکی از زیبایی های شیراز را بشناسید. معرفی امروز ما به شما، یکی از صنایع دستی های شیراز میباشد.

سفالگری یکی از صنایع دستی های شیراز:

سفالگری یکی از هنرهای پرظرفدار است که در اغلب نقاط ایران وجود دارد. اما این هنر زیبا در شهر شیراز، یکی از صنایع مهم به شمار می آید که حتی یکی از گزینه های مناسب برای خرید سوغات محسوب میشود. سفال یکی از قدیمی ترین صنایع بشر است. شیرازی ها مهارت خاص خود را در این زمینه کاملا به نمایش میگذارند. بنابراین سفالگری، یکی از صنایع دستی شیراز محسوب میشود.

شیراز هوم:

شیراز هوم سایت ارائه منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز میباشد. سایتی است که در جهت تامین اقامتگاه در شیراز برای رفاه حال مسافران تدارک داده شده است. با ما نگران اقامت چند روزه خود در شیراز نباشید. ما بهترین و با کیفیت ترین منزل مبله شیراز را جهت ارائه به مسافران تدارک دیده ایم. تیم ما علاوه بر اجاره آپارتمان مبله شیراز، همه جاذبه های گردشگری شیراز را به صورت آرشیوی از مناطق تفریحی شیراز و مناطق تاریخی شیراز مهیا نموده است.

نمونه ای از ظروف سفالی

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر