فست فود پدر خوب

فست فود پدر خوب

معرفی شیرازهوم:

شیراز هوم هر روز در خدمت شماست با معرفی یکی از رستوران ها، فست فود ها، مراکز خرید و جاذبه های گردشگری شیراز. ما بهترین تفرجگاه های شیراز را برای معرفی به مسافران در این وب سایت قرار داده ایم تا پاسخگوی نیاز های تفریحی مسافران در شهر زیبا  و تاریخی شیراز باشیم. یکی از لازمه های سفر برای هر کسی رفتن به مناطق تفریحی و تاریخی آن شهر میباشد. شیراز یکی از زیبا ترین شهر هایی ست که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. از این رو شیراز هوم، لیستی از جاذبه های گردشگری شیراز را در این وب سایت قرار داده است. اما خدمات اصلی شیراز هوم اجاره منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز میباشد. بنابراین اسکان و اقامت خود را به شیراز هوم بسپارید و در منزل مبله شیراز اقامت گزینید.

شیراز شهر شاعر پرور ایران:

شیراز، شهر عشق و گل و بلبل ایرانیان است. شیراز تافته ای جدا بافته از جنس ایران است. به شیراز که می آیی درمیابی که شیراز و پیرامونش موزه تاریخ ایران است و در خلوتش که سرود زهره، به رقص می آورد مسیحا را، در ملکوت پیدا، در مزرع سبز فلک، حافظ را میبینی، که جان فدای دهنش، با وضویی که ساخته از چشمه عشق، بر سر در خرابات، به رندی پشت به کورش و داریوش و اسکندر دارد وبا می عمارت دل میکند، که این جهان خراب بر سر آن است که خاک ما، بی امان، به قالب خشت میزند.
می خواهید به شیراز سفر کنید؟ شهری که میراث ارزشمندی را در خود جای داده است. به هر نقطه ای از این شهر که قدم بگذاری، میتوانی ساعت ها را با لذت و هیجان وقت بگذرانی. کافیست در فصل بهار و ماه زیبای اردیبهشت در خیابان های شیراز قدم بزنی تا عطر خوش بهار نارنج سرمستت کند و بهشتی رویایی را برایت بسازد. اگر در شیراز هوس تاریخ به سرت زد میتوانی به یکی از بناهای تاریخی و دلچسب این شهر بروی و گذشته های دور را برای خود تداعی کنی و یا حتی میتوانی تاریخ را با طبیعت گره بزنی و ساعت ها در باغ ارم و باغ عفیف آباد وقت بگذرانی. شیراز شهری است که لحظات شیرینی را برایتان هدیه می آورد.

 

پیتزاهای مخصوص پدر خوب:   

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر