مجموعه ورزشی یونیک

مجموعه ورزشی یونیک

فارس و شیراز:

استان فارس در موزه طبیعت ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در حقیقت فارس آلبوم چهره های طبیعت متنوع ایران است. هم دنباله زاگرس را دارد و هم ادامه لوت را. هم جنگل دارد و هم کرانه های خلیج فارس را. در فارس هم جای مراتع سرسبز آذربایجان خالی نیست و هم بیابان های خراسان با واحه های حیات بخش. چنین است که از هر سوی و گوشه ای که به فارس درآیی خود را غریب نخواهی یافت، اگر ایرانی باشی. شیراز یکی از شهر های پر طرفدار ایران است که هر ساله و در هر فصلی از سال مسافران زیادی به این شهر زیبا و تاریخی می آیند. این شهر جاذبه های گردشگری، تفریحی و تاریخی زیادی دارد که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. این شهر مردمانی خون گرم و مهمان نواز دارد که بسیار هم اهل تفریح و خوش گذرانی هستند. 

شیراز یکی از شهر هایی است که جاذبه های گردشگری فراوانی برای دید و بازدید دارد. خصوصا در فصل بهار که همه شیراز را به چشم یک بهشت میبینند و اما از فصل بهار هم می توان به اردیبهشت بهترین ماه فصل اشاره کرد. پس به شیراز سفر کنید و از آب و هوای خوب شیراز و تفرجگاه های عالی این شهر لذت کافی را ببرید.

شیراز هوم:

با ما بهترین ها را در سفر تجربه کنید. شیراز هوم جهت اسکان و اقامت مسافران منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز را در بهترین نقاط شهر شیراز تدارک دیده است. آپارتمان های مبله ای که برای مسافران تدارک داده ایم با بهترین کیفیت و امکانات پذیرای مهمانان عزیز میباشد. زرهی، فرهنگشهر، معالی آباد، تاچارا از مناطقی هستند که آپارتمان های مبله ای را مهیا نموده ایم. شیراز هوم علاوه بر رزرو منزل مبله شیراز خدمات دیگری از جمله معرفی تفرجگاه های ناب شیراز را ارائه میدهد.

معرفی مجموعه ورزشی یونیک در شیراز:

مجموعه ورزشی یونیک در شیراز از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده است که در ابتدا تنها با ساخت 5 زمین تنیس و یک فروشگاه که لوازم تخصصی تنیس در این فروشگاه به فروش میرسید، شروع به کار کرده است. اما طی پروسه ای بعد از گذشت چند ماه، سالن بیلیارد، پینگ پنگ، اتاق بازی کودک و همچنین کافی شاپ به لیست این مجموعه اضافه شد و به عنوان یک مجموعه ورزشی و تفریحی خانوادگی در شیراز، مورد استقبال بی نظیری قرار گرفت.

آدرس: شیراز، قدوسی شرقی، روبروی بانک انصار، مجموعه ورزشی يونيک
تلفن تماس: 09174442923 
آدرس وب سایت: www.shirazunique.com
تلگرام: telegram.me/shirazunique
اينستاگرام: shirazunique
 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر