مجموعه گرینلند در صدرا

مجموعه گرینلند در صدرا

شهر شاعرپرور شیراز:

شیراز تافنه جدا بافته ای است از جنس ایران. دستاوردش غزل است برای شکرشکنان و دردی کشان و قدح گیران بی ریا. تنها سرریز قند پارسی مخزن اسرار، که از دروازه قرآن، با کاروان حله به هفت شهر جهان میرود و به بنگاله، تا زبان دهلویان را بگشاید، شیراز را بس. شیراز عمر خضر میبخشد و هنگامی که لشکر انگیخته غم، هوس ریختن خون عاشقان دیرینه میکند، نرگسی عربده جوی و لبی افسوس کنان، زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست، سر فراگوش می آورد و حال و روزگار میپرسد. به شیراز که در می آیی، فرصت نمیکنی که از فراغ غایبان، افسوس کشی و بی درنگ، نفس عبیر آمیز حافظ به مشامت می آید و به تحمل جای خالی کاروانی که آرام جان شیخ اجل را ربود، دعوتت میکند. سپس میپنداری که از پس هر سروی، شبحی شیرین سخن به سویت خواهد خرامید تا ندهد انفعالت.

مجموعه گرینلند:

مجموعه گرینلند شامل سوئیت مبله برای اقامت، مجموعه ورزشی، کافی شاپ، رستوران و فست فود، هم چنین مجتمع فرهنگی و تجاری و سالن های بیلیارد میباشد. شما دوستان عزیز میتوانید از طریق شماره تلفن 07116402222 با این مجموعه در تماس باشید.

آدرس: ایران – فارس – شهر جدید صدرا فاز۱، ابتدای باغ شهریها

مطمئنا همه ما تنوع رو دوست داریم و گاهی در جست و جوی برنامه های متفاوتی هستیم. امروز میخام یه جای متفاوت با موسیقی زنده و جذاب رو بهتون معرفی کنم که کلی هم خوراکی های خوشمزه با کیفیت عالی داره. اگر دوست دارید با دوستان و خانواده خود دور همی ها و جشن های کوچکی داشته باشید  و با موسیقی های زنده و شاد سرگرم باشید ما به شما رستوران گرینلند را پیشنهاد میکنیم. این مجموعه کافی شاپ و رستوران های عالی داره که کیفیت غذاییش خیلی خوبه. این مجموعه در باغشهر های گلبهار در شهرک جدید صدرا واقع شده است و از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار است.

شیراز هوم همراه شما در سفر به شیراز:

شیراز هوم هر روز با معرفی یکی از شگفتی های شیراز، به حضور شما دوستان عزیز می آید. چرا که هنگامی که نام شیراز، شهر راز را میشنوی نا خودآگاه به یاد حافظ میفتی و زیر لب خوشا شیراز را زمزمه خواهی کرد و صد ها اثر تاریخی از هزاره های گمشده روزگاران ایران عزیز برایت تداعی میشود. اینگونه است که لازم دانستیم همه جاذبه های این تافته جدابافته ایران را برای مسافران عزیز به تصویر بکشیم. شیراز آنقدر زیباست که باید روزها و هفته ها را در این شهر سپری کرد تا بتوانید این دنیای زیبایی را نظاره گر باشی. اما نگران اسکان و اقامت خود در این شهر رویاای نباشید چرا که شیراز هوم منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز را برای اسکان مسافران تدارک دیده است.

  تصویری از گرینلند: 

  

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر