مینیاتور یکی از صنایع دستی های شیراز

مینیاتور یکی از صنایع دستی های شیراز

جاذبه های گردشگری شیراز:

شیراز هوم قصد دارد همه زیبایی های شیراز را به تصویر بکشد. از جاذبه های گردشگری شیراز گرفته تا صنایع دستی و سوغاتی های شیراز. شیراز یکی از شهر های زیبا و تاریخی شیراز است که هر ساله و در هر فصلی از سال، گردشگران زیادی را به خود جذب مینماید. از این رو شیراز هوم، برای مسافران عزیز همه شیراز را به تصویر میکشد. از مناطق دیدنی و تاریخی و تفریحی در شیراز گرفته تا رستوران ها، فست فود ها، سفره خانه های سنتی و مراکز خرید در شیراز و حتی از صنایع دستی و سنتی در شیراز.

هنر مینیاتور در شیراز:

نگار گری یا همان مینیاتور به معنای خاک سرخ و سرب قرمز میباشد. سیر تاریخی مینیاتور ایرانی تقریبا به گذشته‌های دور پیش از ظهور اسلام برمیگردد. اما می‌توان گفت زمانی که ایرانیان توانستند در قرن سوم هجری قمری به دربار عباسیان وارد شوند نقاشی ایران پس از یک دوره رکود جانی دوباره گرفت. مینیاتور در ایران یک نوع نقاشی محسوب میشود که بسیار زیباست و قدمتی طولانی دارد مینیاتور در واقع واژه ای است که برای هنر ها و صنایع ظریف و کوچک به کار میرود و با نگریستن به این هنر، دقت نظر خالق این هنر به چشم میخورد.

تصویری از مینیاتور رستم

رزرو منزل مبله شیراز

هنر نقاشی مینیاتور ایرانی:

اجاره آپارتمان مبله در شیراز

رزرو منزل مبله شیراز:

شیراز هوم در خصوص اجاره و رزرو آپارتمان مبله شیراز، سالهاست که فعالیت دارد. و در این راستا لیستی از بهترین منازل مبله شیراز را جهت رفاه و اقامت مسافران تهیه نموده است. تا مسافران در سفرشان به شهر راز، بتوانند بهترین ها را تجربه نمایند. با شیراز هوم سفر راحتی را به شیراز داشته باشید. امروز میخایم یکی از صنایع دستی های شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم.

 

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر