هتل پارک سعدی شیراز

هتل پارک سعدی شیراز

از آن جا که تعداد هتل های شیراز بسیار زیاد است، سایت شیراز هوم تصمیم دارد آن ها را معرفی نماید به این امید که بتوانید با هر کدام مختصر آشنایی داشته باشید. در ادامه هتل پارک سعدی شیراز را به بحث خواهیم گذاشت.

چهارراه حافظیه مکانی است که هتل پارک سعدی شیراز در آن واقع شده، هتلی چهار ستاره که که هرچند از نخستین سال تأسیسش مدت زیادی می گذرد اما در سال 86 به کلی مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته و این چنین است که به عنوان یکی از بهترین هتل های جدید و امروزی از آن یاد می شود. این هتل که در دو طبقه ساخته شده، با وجود 52 اتاق و سوئیت های مجهز برای انتخاب بی نظیر قلمداد می گردد. مهم ترین مزیت هتل پارک سعدی شیراز را می توان فاصله کوتاهش با مناطق تفریحی شیراز دانست. به عنوان مثال این هتل دقیقا روبروی باغ جهان نما قرار گرفته که به نوبه خود بسیار ارزشمند می باشد. غذا های ایرانی و فرنگی در رستوراناین هتل سرو می شوند، لابی بزرگی دارد و به روزترین امکانات را در اختیار همه مسافرین عزیز قرار می دهد. هتل پارک سعدی شیراز به دروزاه قرآن نزدیک است، به علاوه در کنار آرامگاه حافظ جای گرفته و سبب می شود شما به مهم ترین جاذبه های گردشگری شیراز دسترسی داشته باشید.

اجاره منزل مبله شیراز

آیا با قیمتی مناسب می توان اقامتگاهی در شیراز پیدا کرد؟

پاسخ مثبت است، شیراز هوم تصمیم گرفته اجاره منزل مبله شیراز را برای همه مسافرین عزیز محقق سازد به این امید که هر آن که به شیراز می آید دغدغه ای برای محل اقامت نداشته باشد. اجاره آپارتمان مبله شیراز به شما این امکان را می دهد که یک منزل مبله با تمام تجهیزات در اختیار داشته باشید و مهم تر این که این منزل به ازای هزینه ای کاملا مناسب در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر