پارک شهید دوران

پارک شهید دوران

شیراز هوم ارائه دهنده منزل مبله شیراز:

ابتدا لازم است وب سایت رسمی شیراز هوم را بشناسید. شیراز هوم سایتی معتبر با تجربه ای بی نظیر در طی سال های طولانی است که در زمینه اجاره روزانه منزل مبله شیراز، آپارتمان مبله شیراز و باغ مبله شیراز ارائه خدمات میکند. چرا که اجاره آپارتمان مبله در شیراز یکی از ضروری ترین نیاز های هر شخصی در سفرش به شیراز میباشد. امروزه مسافران به دلیل هزینه بالای هتل ها و کیفیت پایین مسافرخانه ها، تمایل بیشتری برای رزرو و اجاره منزل مبله شیراز دارند. از این جهت شیراز هوم تعدادی مجموعه آپارتمان های مبله ای را فراهم آورده است تا بتواند پاسخگوی نیاز های اقامتی مسافران در سفرشان به شیراز باشد. تیم ما با سال ها تجربه در زمینه منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز، اکنون به این علم رسیده است که مسافران عزیز چه امکاناتی و با چه کیفیتی را برای اجاره روزانه تا ماهیانه نیاز دارند. پس نگران اقامت خود در سفر به شیراز نباشید. با شیراز هوم اقامت امنی را میتوانید در شهر زیبا و تاریخی شیراز تجربه نمایید.

تیم تخصصی ما با سال ها تجربه علاوه بر اجاره منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز، همه جاذبه های تفریحی شهر زیبای شیراز را به شما عزیزان معرفی مینماید. این جاذبه های گردشگری و تفریحی به صورت یک پک در وب سایت شیراز هوم قرار داده شده است. چرا که شیراز شهری است که تفرجگاه های بسیار زیادی دارد و قاعدتا مسافران تمایل دارند به شهری سفر کنند که دیدنی های زیادی داشته باشد. شما میتوانید با ورود به سایت شیراز هوم از قسمت منو، وارد باکس بلاگ شوید و با توجه به دسته بندی های موجود، که شامل مناطق گردشگری شیراز، مناطق تفریحی شیراز، مراکز خرید بزرگ شیراز و رستوران های معروف شیراز میباشد را ملاحظه بفرمایید.

پارک شهید دوران یکی از پارک های بسیار خوب شیراز است که برای بزرگداشت شهید بزرگوار عباس دوران به این نام نام گذاری شده است که مجسمه ایشان هم در این پارک قرار دار د که در بلوار مدرس جنوبی - پل غدیر – پارک دوران واقع شده است. در زیر تصاویری از این پارک را مشاهده مینمایید. 

 

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر