پارک قوری

پارک قوری

شیراز هوم: 

شیراز هوم ارائه دهندهمنزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز در بهترین مناطق شهر زیبا و تاریخی شیراز میباشد. امروزه سفر کردن یکی از تفریحات همه افراد برای فرار از زندگی روزمره تکراری میباشد. اما اینکه کدام شهر را برای سفر خود انتخاب کنند، مهم است.  یکی از دلایل انتخاب مقصد برای سفر، این است که آن شهر مکان های تفریحی و تاریخیزیادی داشته باشد. شیراز یکی از شهر هایی است که بین شهر های ایران جاذبه های گردشگری زیادی دارد و هر ساله گردشگران زیادی برای تفریح و مسافرت به این شهر می آیند. از این جهت شیراز هوم آرشیوی جامع و کامل از همه دیدنی های شهر زیبای شیراز را در وبسایت خود قرار داده است. تا مسافران در سفرشان به شیراز این جاذبه های تفریحی را بشناسند و بتوانند از این مکان ها دیدن نمایند. همچنین شیراز هوم علاوه بر معرفی تفرجگاه های شیراز، رستوران های معروف شیراز را به مسافران عزیز معرفی مینماید. به علاوه فست فود های عالی، بیرون بر های معروف در نزدیکی محل اسکانشان و حتی مراکز خرید و پاساژهای معتبر را به شما عزیزان معرفی مینماید.

اجاره منزل مبله شیراز:

اما یکی از مسائل مهم که امروزه برای مسافرت به شهر های دیگر وجود دارد، اسکان و اقامت در شهر مورد نظر میباشد. از این رو شیرازهوم برای اقامت مسافرانی که به شهر زیبای شیراز می آیند، مجموعه آپارتمان های مبله ای را در بهترین نقاط شیراز، فراهم آورده است تا اقامت و اسکان مسافران فراهم آید. بنابراین تیم ما آرشیوی از منازل مبله شیراز و آپارتمان های مبله شیراز را گرد آوری نموده است. مسافران می توانند با توجه به نیازشان به منزل مبله شیراز، آنچه را که دلبخواه آنهاست، انتخاب و رزرو نمایند.

پارک قوری که به پارک کودک معروف است یکی از پارک های قدیمی و پرطرفدار شیراز است که در بلوار استقلال واقع شده است و مساحتی حدود 11934 متر مربع دارد.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر