پیست کارتینگ گلستان در شیراز

پیست کارتینگ گلستان در شیراز

شیراز هوم :

قبل از معرفی پیست کارتینگ شیراز، شایسته است شیراز هوم را به شما عزیزان معرفی نماییم. شیراز هومسایتی که سال ها در زمینه اجاره و رزرو منزل مبله شیراز از یک روز تا یک ماه فعالیت میکند. منزل مبله شیراز و آپارتمان مبله شیراز، برای اسکان و اقامت مسافران عزیز در بهترین نقاط شهر شیراز، آماده شده است. شیراز هوم برای تفریحات مسافران عزیزمان، همه جاذبه های گردشگری این شهر پرهیجان را به شما عزیزان معرفی مینماید. امروز قصد داریم یک محیط شادی آور و جذاب و هیجان انگیز را به شما معرفی کنیم.

پیست کارتینگ شهر:

بعضی افراد هستند که علاقه زیادی به اتومبیل رانی دارند که ورزش کارتینگ میتواند مناسب ترین پیشنهاد برای آنها باشد.  این ورزش بسیار مهیج میباشد و میتوانند در رانندگی مهارت های بهتری را کسب نمایند. کارتینگ یکی از جذاب ترین تفریحاتی است که در زمینه اتومبیل رانی وجود دارد و میتوانید لذت سرعت را در مسیری پر پیچ و خم تجربه نمایید. اگر هیجان را دوست دارید به پیست کارتینگ شیراز بروید. اگر دوست دارید برای تنوع هم که شده در رانندگی با بالاترین سرعت برانید و تمام هیجان خود را در رانندگی به کار بگیرید به پیست کارتینگ شهر بروید.  کارتینگ قاعدتاً به عنوان گام اول در مسیر رسیدن به ورزش‌های پیچیده تر خودروسواری به‌ حساب می‌آید.می توان گفت کارتینگ انواع مختلفی دارد. مثلا اگر محوطه کارتینگ یک محیطی مانند ساختمان باشد، این نوع کارتینگ را کارتینگ سرپوشیده مینامند. کارتینگ مادر اتومبیل رانی است و اگر بخواهید به صورت حرفه ای کارتینگ سواری کنید، می توانید سرعتی حدود ۱۸۰ کیلومتر در ساعت را تجربه کنید.این تفریح جذاب حدود 45 سال است به ایران وارد شده است و طرفداران زیادی در این زمینه وجود دارد. سن شروع کارتینگ معمولااز شش یا هفت سالگی است و ماشین های کارتینگ هم در سایزهای مختلف برای رده های سنی شش سال به بالا وجود دارد.

در حال حاضر دو پیست کارتینگ در شیراز وجود دارد. هر کدام ویژگی ها و امتیاز های خاص مربوط به خود را دارند و افراد بر اساس ذوق و سلیقه شخصی خود میتوانند هر کدام از این پیست ها را انتخاب نمایند. چرا که محیط هر کدام از این پیست ها با دیگری متفاوت است. یکی از این پیست ها در شهرک صدرا و دیگری در گلستان، جنب نمایشگاه بین الملی شیرازواقع میباشد.

نمونه عکس هایی از تفریح کارتینگ:

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر