چایخانه ودیزی سرای کهن

چایخانه ودیزی سرای کهن

چایخانه و دیزی سرای کهن واقع در خیابان زند، ابتدای خیابان تختی میباشد. این چایخانه و دیزی سرا یکی چایخانه های باکیفیت شیراز میباشد برای مسافرانی که به این محل نزدیک هستند مورد مناسبی برای معرفی میباشد.

شیراز، شهری است که همیشه به دلیل آب و هوای خوش و مناطق گردشگری و توریستی که دارد مسافران زیادی را به خود جذب میکند. هر ساله از همه شهر های ایران افراد زیادی برای تفریح به این شهر زیبا می آیند. از این رو شاید لازم باشد مسافران مناطق تفریحی،گردشگری، تفرجگاه ها و حتی رستوران ها، فست فود ها و ... را بشناسند. اما مسئله ای که بیشتر از هر چیزی برای مسافران حائز اهمیت میباشد این است که جایی برای اقامت در شهر مورد نظر خود داشته باشند تا راحتی را برای خانواده خود فراهم کنند. اینجاست که لازم است شیراز هوم به شما مسافران عزیز معرفی گردد.

ارائه منازل مبله با شیراز هوم:

شیراز هوم سایتی است که طراحی شده است تا نیاز های مسافرتی مسافران تامین شود. شیراز هوم سال های سال است که در زمینه منزل مبله و آپارتمان های مبله فعالیت دارد و آپارتمان های مبله ی خیلی لوکس و با کیفیتی را در مناطق مختلف شهر شیراز مهیا نموده است. خدمات شیراز هوم فقط مربوط به اجاره منزل مبله نمیباشد بلکه ارائه دهنده باغ مبله شیراز نیز میباشد. پس شیراز هوم ارائه دهنده منازل مبله و آپارتمان های مبله در سطح شهر میباشد. تیم تخصصی شیراز هوم علاوه بر اجاره منزل مبله و آپارتمان مبله، همه جاذبه های گردشگری شهر شیراز را به صورت آرشیوی رونمایی کرده است تا مسافران در سفرشان به شیراز، ضمن شناخت این مناطق تفریحی، بتوانند سفری لذت بخش را تجربه نمایند. با ما سفری متفاوت را تجربه کنید.

 

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر