کاروان سرای گلشن را از زبان شیراز هوم بشناسیم.

کاروان سرای گلشن را از زبان شیراز هوم بشناسیم.

با شیراز هوم منزل مبله شیراز را رزرو نمایید.

همیشه شیراز رنگ و بوی خاصی دارد و زبانزد خاص و عام در سراسر جهان میباشد. باید به شیراز سفر کرد و عطر بهار نارنج را از نزدیک استشمام نمود. باید به شیراز آمد و در حیاط خانه قدیمی زینت الملک نشست و فالوده اصل شیرازی را میل نمود. آیا شما تا کنون به شهر زیبای شیراز سفر کرده اید، آیا همیشه قصد داشته اید به این شهر سفر کنید اما مواردی در این میان بوده که مانع سفر شما به شیراز شده است؟ درست است. خیلی از افراد در جهت سفر به شهری دیگر، دغدغه اسکان در آن شهر را دارند. اما با شیراز هوم نگران اقامت در شهر تاریخی و بی نظیر شیراز نباشید. تیم شیراز هوم با گرد آوری مجموعه ای از منازل مبله شیراز، سوئیت مبله شیراز و باغ مبله شیراز جهت خدمت رسانی در امر اسکان و اقامت در شهر زیبای شیراز در خدمت مسافران عزیز میباشد.

کاروان سرای بزرگ گلشن:

منزل مبله شیراز

کاروان سرای بزرگ و دلباز گلشن از یک صحن و حجره های یک طبقه در اطراف آن تشکیل شده است. چهار دالان در چهار گوشه سرا، آن را با بازار مرتبط میکنند. باغچه وسیع، حوضی گرد در میان صحن و چهار حوض هشت ضلعی کوچکی در گوشه های سرا، فضای آن را تکمیل کرده است. از وضع گذشته این سرا شاید اطلاعات دقیقی نباشد اما این احتمال میرود که در چند مرحله دستخوش تغییر و دوباره سازی شده است.
دالان جنوب شرقی به محوطه ای در خارج از بازار منتهی میشود که امروزه توقفگاهی است و احتمالا زمانی بار انداز بوده است. در جوار این دالان، مسجد کوچکی قرار دارد. در ضلع غربی کاروان سرا، تیمچه کوچک و زیبایی معروف به تیمچه پشتی واقع است که ارتباطی با سرای گلشن ندارد و راه آن مستقیما از خود بازار گلشن است.

تازه ها

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

مرقد مطهر حضرت سید میر احمد ملقب به شاهچراغ (ع)...

حرم حضرت شاهچراغ (ع)

دروازه قرآن شیراز

اصل این بنا متعلق به دوران دیلمیان فارس می‌باشد که...

دروازه قرآن شیراز

تخت جمشید (پرسپولیس)

تخت جمشید با وسعتی حدود 125000 متر مربع به فرمان...

تخت جمشید (پرسپولیس)

آرامگاه سعدی

شیخ مصلح‌الدین سعدی شیرازی شاعر حکیم و فیلسوف بزرگ قرن...

آرامگاه سعدی

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر

آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F02 شماره تماس:09392489045طبقه دوم/ آپارتمان...

اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر